Stojaki na ulotki i katalogi

Stojaki na ulotki i katalogi, stojaki na foldery

Oferujemy Państwu eleganckie składane stojaki reklamowe na foldery lub stabilne konstrukcje wolnostojące.
Składane stojaki na ulotki i katalogi wykonane, do wyboru, z solidnej metalowej konstrukcji lub profili aluminiowych.
Zależnie od potrzeb stojaki posiadają cztery, pięć lub sześć półek na katalogi lub ulotki.
Każdy stojak posiada torbę lub walizkę, która umożliwia łatwe i wygodne przenoszenie stojaka w dowolne miejsce a także ochronę podczas transportu.
Przenośne stojaki na foldery idealnie sprawdzą się na wystawach, targach a także w sklepie lub w firmach z różnej branży.

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-20 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Stojaki na ulotki i katalogi: Profesjonalna ekspozycja połączona z elegancją

W naszej ofercie znajdą Państwo stojaki na ulotki, które są idealnym rozwiązaniem dla miejsc pragnących efektywnie prezentować różnorodne materiały promocyjne czy informacyjne.
Solidna konstrukcja, estetyczny design i funkcjonalność sprawiają, że stojaki te stanowią nie tylko praktyczny element, ale również stylowy dodatek do Twojego otoczenia.
Stojaki na prospekty są idealne do rozmieszczenia w miejscach publicznych, takich jak biura, kawiarnie, hotele czy sale konferencyjne.
Są skuteczne w promocji produktów, usług, wydarzeń kulturalnych, czy prezentacji ofertowych.
Oferowane przez nas stojaki na katalogi zapewnią Państwu efektywną prezentacje informacji i stworzenie estetycznego miejsce prezentacji, przyciągając uwagę potencjalnych klientów i zwiększając skuteczność przekazu.
Składane stojaki na ulotki oferują dodatkową elastyczność i łatwość przenoszenia - jest to praktyczne rozwiązanie, które łączy solidną konstrukcję z funkcjonalnością, umożliwiając efektywną ekspozycję materiałów promocyjnych czy informacyjnych w różnych miejscach.
Doskonałe do stosowania na wszelkich eventach, konferencjach i targach, gdzie ważna jest mobilność.
Składane stojaki doskonale sprawdzą się również w punktach sprzedaży, salonach wystawowych, biurach informacyjnych i innych miejscach publicznych.
Każdy taki stojak wyposażony jest w torbę lub walizkę transportową, co czyni go jeszcze bardziej praktycznym ze względu na niezwykłą prostotę przenoszenia oraz transportowania a także zapewnia dodatkową ochronę w trakcie transportu.
Stojaki na ulotki, które można łatwo składać i przenosić, to praktyczne narzędzie, które umożliwia efektywną promocję i prezentację informacji w różnych miejscach i sytuacjach.

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło